Miedzynarodowe Targi Czystosci ISSA/Interclean

Relacja z Targów ISSA 2013

W dniach 24,25 i 26 kwietnia 2013 roku na terenie Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Czystości ISSA/Interclean Europa Środkowo-Wschodnia.

Na wstępie naszej krótkiej relacji z Targów pragniemy podziękować Wszystkim naszym stałym klientom którzy skorzystali z zaproszeń i odwiedzili nasze stoisko. Największe podziękowania należą się gościom, którzy po raz pierwszy odkryli istnienie naszej Spółki na rynku polskim i wyrazili chęć nawiązania współpracy.

Targi ISSA/ Interclean są największą imprezą branży czystości w Europie, która odbywa się w Polsce co 2 lata. Producenci z zakresu utrzymania czystości oraz właściciele firm sprzątających z całej Europy spotykają się na targach w celu zapoznania się oraz omówienia najnowszych trendów obowiązujących w branży oraz zapoznania się z nowoczesnymi technologiami i nowościami na rynku.

Nasz Spółka, jako producent akumulatorów i baterii stanowi jeden z głównych filarów tej branży zaopatrując posiadaczy maszyn czyszczących w „serce” tych urządzeń – czyli akumulatory. Od kilku lat bierzemy udział w Targach ISSA jako wystawcy. Ponieważ większość naszej produkcji sprzedajemy na eksport, więc z udziałem w Targach wiążemy nadzieję na większe zainteresowanie firm krajowych naszymi produktami.

W wyniku przeprowadzonych rozmów handlowych zauważyliśmy, że wśród naszych potencjalnych klientów poszukiwane są rozwiązania oparte na produktach ekologicznych i bezpiecznych. Dlatego jesteśmy dumni, że nasze dotychczasowe rozpoznanie rynku i nasze prace rozwojowe przyczyniły się do ujęcia w naszej ofercie handlowej akumulatorów żelowych.

Reasumując, nasz udział w Targach ISSA/ INTERCLEAN przyniósł oczekiwane rezultaty, a ponadto należy podziękować organizatorom za to, że impreza zorganizowana jest na najwyższym poziomie, na której obecność ważamy za obowiązkową i bardzo pouczającą.Projekt i wykonanie: www.kokoistudio.pl www.gigasys.pl